Facebook RSS Kanał YouTube

III Jastrzębski Bieg Kobiet – KOBIETY na 5+

Trwają zapisy do III Jastrzębskiego Biegu Kobiet, na liście ponad 900 zgłoszonych uczestniczek!

 

W tym roku dołączą Panie z kijkami. Sporym zainteresowaniem cieszą się kategorie drużynowe takie jak: matka i córka, klub/zakład pracy/osiedle i inne oraz zupełnie nowa „sisters”.

 

Panie  będą miały okazję zadbać o swoje zdrowie. W dniu biegu od godz. 8.30 będzie można przeprowadzić mammografię. Na bezpłatne badanie zapraszamy Panie  w wieku 50-69 lat pod warunkiem, że w przeciągu ostatnich 24 miesięcy nie korzystały z takiego badania i będą posiadały dowód osobisty. 

 

 

Istnieje też możliwość wykonania płatnego badania dla kobiet między 40 a 50 rokiem życia oraz powyżej 69 lat (bez skierowania od lekarza) - koszt to 60 zł, płatne w mammobusie na miejscu. Panie przed 40 rokiem życia muszą posiadać skierowanie na mammografię lub zaświadczenie od lekarza, że nie mają przeciwwskazań do wykonania badania. Na badanie mogą się zapisać nie tylko uczestniczki Biegu, zatem zapraszamy swoje mamy, siostry, koleżanki:-) Poniżej instrukcja jak zmierzyć się z tym tematem.

 

 

Na panie czekają w pakiecie startowym różowe bardzo kobiece koszulki, a na mecie „kwiatowe” medale. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji podczas całego wydarzenia. Więcej aktualności znajdziecie na fanpage i stronie wydarzenia www.biegjastrzebie.pl

 

Komentarze

Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...