Facebook RSS Kanał YouTube

PEI – Fitness Congress

Dwa dni merytorycznej wiedzy, motywacji, a także specjalne szkolenie z zakresu przygotowań do startów w zawodach sylwetkowych.

 

 

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji Konferencji PEI organizatorzy – agencja eventowa IC Events postanowiła podnieść poprzeczkę i pozytywnie zaskoczyć po raz drugi.

 

Czym jest PEI II?

PEI to największy w Europie szkoleniowo - motywacyjny kongres fitness mający na celu promowanie sportowego stylu życia i zdrowego podejścia do fitnessu i kulturystyki. Podczas tego wydarzenia, na najbardziej rozpoznawalnym obiekcie w Polsce – PGE Narodowym, w dniach 22-23 października 2016 r., obok specjalistów z zakresu odżywiania, treningu, suplementacji i psychologii sportu oraz ponad tysiąca uczestników pojawią się Gwiazdy ze światowej sceny fitness! Kim będą? Dowiecie się już niedługo!  

 

Dlaczego warto być na PEI II?

PEI – Fitness Congress dostarczy Ci unikatowej wiedzy, którą będziesz mógł wykorzystać w życiu codziennym do poprawy swoich sportowych wyników, nabierania inspiracji do ciężkiego treningu, podejmowania nowych wyzwań i dążenia do celu. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy będzie Certyfikat PEI! Nowość! W trakcie drugiego dnia szkolenie będzie podzielone na dwie sale! Obok wykładów szkoleniowo-motywacyjnych odbędzie się całodniowe przygotowanie do zawodów sylwetkowych!

 

Jak było na PEI I?

Podczas I edycji, 12.03.2016 odwiedziło nas ponad tysiąc osób. Gwiazdami Konferencji PEI były: jedna z najsławniejszych motywatorek sceny fitness – Michelle Lewin oraz jeden z najlepszych fitness modeli na świecie – Simeon Panda. Wśród prelegentów znaleźli się: Tadeusz Sowiński, Akop Szostak, Michał Karmowski, Paweł Głuchowski, Wojciech Herra, Michał Dachowski. Wydarzenie poprowadził niezawodny Łukasz „Juras” Jurkowski. Obok strefy szkoleniowej można było skorzystać z wielu promocji oraz przetestować usługi i produkty proponowane przez ponad 30 wystawców z branży sportowej.

 

 

Spotkajmy się na PEI – Fitness Congress! Zapraszamy! 22-23.10.2016r., PGE Narodowy. Więcej informacji na: www.konferencjaPEI.pl oraz na oficjalnym profilu PEI – Fitness Congress  na Facebook'u 

 

Komentarze

Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...