Facebook RSS Kanał YouTube

dwie KOBIETY, dwa ŚWIATY, jeden CEL!

Jesteśmy różne. Mamy inne oczekiwania od życia i ludzi...

 

Dzielą nas prawie dwie dekady według metryki (!) Wzrost, rozmiar stroju i buta, poglądy, upodobanie do muzyki i słodyczy, ale mamy jeden cel! Chcemy być szczęśliwe, sprawne i piękne. Co pozwala nam ten cel osiągnąć? Co nas zbliżyło? Co pomogło? Bieganie! 

 

początki - Mały Maraton Złotnicki 2012, foto: Kama

 

Każda wybrała dla siebie coś z tego przepastnego worka – ja ścigam się z czasem, cokolwiek to znaczy, a Monia skutecznie ucieka od wagi. Wspieramy się w tych działaniach, dopingujemy i nie pozwalamy odpuścić, kiedy przychodzą chwile zwątpienia.

 

wspólny trening 2015 - foto: my :)

 

Nasze treningi są inne, bo różnią nas predyspozycje i oczekiwania, lecz te drobiazgi nie wadzą. Najpierw wspólna gaducho-rozgrzewka, potem bieganie „na zakładkę” według tempa i możliwości, aby mieć się na oku i w biegu strzelić piątkę dla zabawy. Na koniec obowiązkowa porcja rozciągania.

 

babskie wariacje na temat biegania 2014, foto: Kasia Lazurek

 

Nawet kiedy myślimy, że nasza przyjaciółka jest z tytanu i nic jej nie złamie, to wiedz, że i jej zdarza się mieć chwile słabości, kiepskie dni spowite w czerń i szarość. Dlaczego o tym piszę? Bo razem możemy więcej, bo wsparcie drugiej osoby jest ważne, w każdej sytuacji. Nie czekaj tylko zadzwoń, zapukaj do drzwi, wyciągnij ją i razem przewietrzcie nogi i głowę :)

 

Irena Trzęsicka

Komentarze

Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...