Facebook RSS Kanał YouTube

Biegać lepiej

Turystyka biegowa – Osieczna

10/04/2016 18:49:17

Zaledwie 7 km od Leszna położone nad brzegiem Jeziora Łoniewskiego, leży urokliwe miasto Osieczna. Lekko pofałdowany teren, bliskie sąsiedztwo wody, atrakcyjnych miejsc i budowli, to doskonała lokalizacja do turystyki biegowej. Zamieszkałam w weekend na terenie ośrodka Waykiki  przycupniętego nad samym jeziorem. Stąd wyruszyłam na dwie wycieczki biegowe.

zobacz więcej

Bieganie survivalowe - 5 powodów dlaczego warto!

08/02/2016 11:35:46

Biegi survivalowe stanowią atrakcyjną, gwarantującą zastrzyk adrenaliny alternatywę dla klasycznych imprez biegowych. Stąd, z roku na roku przybywa chętnych, którzy chcą zmierzyć się z własnymi ograniczeniami i przeżyć ekstremalną przygodę. Dlaczego warto spróbować swoich sił w tego typu wydarzeniu? Oto 5 powodów.

zobacz więcej

Trening EMS - stabilna postawa i redukcja cellulitu

17/12/2015 10:19:45

Jedną z form pobudzania mięśni podczas zabiegów rehabilitacyjnych jest elektrostymulacja, która za  pomocą fal elektrycznych, o odpowiednim napięciu i częstotliwości, stymuluje mięśnie do wykonywania ruchów izotonicznych. Taki zabieg działa nie tylko na tkanki powierzchniowe, ale również prowokuje do pracy mięśnie głębokie, które mają wpływ na kształt naszej sylwetki – płaski brzuch, zaznaczoną i podkreśloną muskulaturę - oraz stabilizują kręgosłup i całe ciało. 

zobacz więcej

Nie daj się jesieni - biegaj!

02/11/2015 14:00:00

Jeszcze szaro za oknem, zegar pokazuje 6:05, a moja psina uparcie domaga się spaceru. Termometr wskazuje ujemną temperaturę, ale jak mus, to mus, trzeba wyjść. Wracamy, ona kładzie się zadowolona na swoim posłaniu, a ja rozbieram puchową kurtkę i …wybiegam rozruszać nogi.

zobacz więcej

Roztrenowanie i biegówki

21/09/2015 18:28:03

Tak już się pewnie dzieje, że od jakiegoś czasu bieganie sprawia Ci coraz większą przyjemność. Biegasz więcej, szybciej i z coraz większą uwagą zaczynasz spoglądać na swoje osiągnięcia w tej dziedzinie. Oczywiście każda na miarę swojej skali i wyobrażeń o wielkości swoich sukcesów. 

zobacz więcej
Strona: 12345678910
Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...