Facebook RSS Kanał YouTube

Ćwiczenia

2 plany treningowe

17/02/2016 08:14:56

Organizatorzy Men Expert Survival Race – cyklu ekstremalnych miejskich biegów z przeszkodami - uruchomili bezpłatny 10 - tygodniowy - wirtualny plan treningowy. Indywidualnie dopasowany zestaw ćwiczeń skierowany jest zarówno do uczestników wydarzenia, jak i wszystkich osób, które chcą popracować nad swoją formą. 

zobacz więcej

Trening wibracyjny – zwiększ efektywność!

09/02/2016 12:00:20

Trening wibracyjny to skuteczna alternatywa dla konwencjonalnie wykonywanych ćwiczeń na siłowni. Dzięki niemu można w krótkim czasie osiągnąć efekty porównywalne do tych, które widoczne są po wielu godzinach ćwiczeń na innych urządzeniach stosowanych w walce ze zbędnymi kilogramami.

zobacz więcej

WYROLUJ SIĘ i nie daj się kontuzji!

30/11/2015 11:57:37

Aparat ruchu tworzą kości, mięśnie i stawy. Dopiero od niedawna zaczęto dostrzegać w aspekcie treningu tkankę łączną – powięź, która „utrzymuje” komórki razem – od powierzchownej warstwy skóry do narządów położonych głębiej. A jakie funkcje jeszcze spełnia powieź w naszym organizmie?

zobacz więcej

PILATES dla biegaczy

25/08/2015 06:17:13

Bieganie staje się coraz bardziej popularne. Sport ten może uprawiać prawie każdy. Należy pamiętać, że zaczynać warto od wolniejszego tempa i krótkich dystansów, żeby nie stracić motywacji i przyzwyczaić organizm do intensywnej pracy. Niestety i osoby początkujące i doświadczeni biegacze mogą mieć przeciążenia stawów, co w efekcie prowadzi do kontuzji. Bieganie nie angażuje równomiernie wszystkich mięśni, dlatego warto włączyć w treningi elementy Pilates

zobacz więcej

MIEDNICA w biegu

02/08/2015 12:37:55

Biegam bez muzyki, więc skupiam się na pracy mojego organizmu, wsłuchuję się w niego, pracuję nad oddechem, rytmem, koryguję sylwetkę. Czasami jednak zmysł wzroku, skuszony intrygującym widokiem, wygrywa walkę z przyjemną „niby-bezmyślnością”, bo ponoć jak biegnę to nie myślę ;)

zobacz więcej
Strona: 1234
Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...