Facebook RSS Kanał YouTube

2 plany treningowe

Organizatorzy Men Expert Survival Race – cyklu ekstremalnych miejskich biegów z przeszkodami - uruchomili bezpłatny 10 - tygodniowy - wirtualny plan treningowy. Indywidualnie dopasowany zestaw ćwiczeń skierowany jest zarówno do uczestników wydarzenia, jak i wszystkich osób, które chcą popracować nad swoją formą. 

 

 

Działanie systemu Trener Survival Race jest proste. Pierwszym krokiem jest wybór dopasowanej do swoich możliwości opcji treningowej, obejmującej ćwiczenia 3 lub 4 razy w tygodniu. Kolejnym - zabranie się do pracy i konsekwentna realizacja planu zadań przesyłanego regularnie drogą mailową. Każdy pakiet treningowy składa się ze szczegółowego opisu ćwiczeń oraz linków do filmów instruktażowych, które przybliżają prawidłowe wykonanie rozgrzewki, rozciąganie, a także techniki poszczególnych ćwiczeń.

 

Opracowane przez profesjonalistów z zakresu wychowania fizycznego plany treningowe to zestaw 21 ćwiczeń wszechstronnie rozwijających ciało. Każde z nich zawiera wersję skalowaną, z myślą o mniej doświadczonych osobach. Szacowany czas treningu to 45 minut, jednak - jak podkreślają autorzy planu - każdy może sam decydować zarówno o liczbie powtórzeń danego ćwiczenia, tempie pracy, jak i czasie, w którym będzie realizował swój zestaw.

 

Organizatorzy przygotowali system treningowy nie tylko z myślą o potencjalnych uczestnikach Men Expert Survival Race, ale i o wszystkich miłośnikach sportu, którzy chcą pracować nad swoją kondycją. Dlatego, aby korzystać z darmowych treningów nie trzeba być zarejestrowanym uczestnikiem biegu. Do ćwiczeń nie potrzeba też dodatkowych sprzętów czy specjalnego miejsca – wystarczy kawałek podłogi. Autorzy systemu polecają jednak zaopatrzyć się w stoper, wodę, dziennik treningowy pomocny w śledzeniu rezultatów oraz niezbędną w osiągnięciu zamierzonych celów konsekwencję.

 

Szczegółowe informacje odnośnie Trenera Survival Race można znaleźć tutaj. Powodzenia!

Komentarze

Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...