Facebook RSS Kanał YouTube

Ćwiczenia

BIUR(K)OWE ĆWICZENIA

10/07/2014 15:22:43

Koleżanki z pracy wysyłają sweetfocie z pozdrowieniami z nadmorskiej plaży, a Ty o urlopie możesz na razie jeszcze pomarzyć. Bo albo ten wspaniały czas przed Tobą lub co gorsza już za Tobą. Siedzisz i gapisz się w monitor, humor coraz gorszy, „robota stoi” - najwyższy czas na …przerwę!   

zobacz więcej

ĆWICZENIA vs SYLWETKA

02/06/2014 22:03:46

Bardzo często jesteśmy niezadowolone ze swojego wyglądu, bo tu za mało, a tu za dużo. Rozwiązania problemu szukamy stosując coraz to wymyślniejsze kuracje odchudzające, ekstremalnie pocąc się w klubach fitness lub zdzierając buty na trasach biegowych bez spektakularnego efektu.  Frustracja narasta, a wystarczy umiejętnie dobrać trening do typu … SYLWETKI!

zobacz więcej

MOCNE POŚLADKI - lepszy bieg

10/05/2014 13:00:33

Przeglądając magazyny kobiece ze wszystkich stron atakują zmysł wzroku kobiece … pośladki. Pięknie zaokrąglone i jędrne, doskonale prezentujące się w krótkich spodenkach, mocno wykrojonych, z podniesionym stanem - to hit tego sezonu. Panów wprawiają w stan ekscytacji, a panie w stan frustracji.

zobacz więcej

BIEGAJ i WZMACNIAJ

18/04/2014 14:16:27

Potraficie już wykonać prawidłowo ćwiczenie DESKA (plank), które może być pozycją wyjściową do kolejnych ćwiczeń kształtujących mocne mięśnie brzucha.  Dobrze jest oprócz samego treningu biegowego wpleść  w swój plan zestaw ćwiczeń wzmacniających, gdzie bieganie stanowi formę rozgrzewki, przygotowując ciało do wysiłku.

zobacz więcej

PLANK - ćwiczenie dla „leniwych” biegaczy ;)

31/03/2014 17:40:04

Plank inaczej DESKA, to doskonałe ćwiczenie izometryczne, które polega na jednoczesnym rozciągnięciu oraz wzmacnianiu mięśni. Dzięki DESCE uzyskasz płaski i silny brzuch, który biegaczom bardzo się przydaje, ponieważ ogranicza zbędne ruchy na boki. Ponadto wzmocnimy mięśnie pleców, ramion oraz … pośladków.

zobacz więcej
Strona: 1234
Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...