Facebook RSS Kanał YouTube

Ćwiczenia

DOMOWA SIŁOWNIA

25/02/2014 19:25:40

Jak już wiesz istotną rolę w bieganiu odgrywa prawidłowa sylwetka, która utrzymywana jest dzięki wypracowanym mięśniom. Stanowi ona niejako kompromis między własnymi możliwościami, a warunkami zewnętrznymi. Dlatego konieczne jest wzmacnianie się ćwiczeniami poza biegowymi.

zobacz więcej

ĆWICZENIA po biegu

20/12/2013 15:46:46

Ćwiczenia są prostą formą rozciągania głównych grup mięśniowych zaangażowanych w czasie biegu, a zestaw ćwiczeń rozciągających wykonujemy w sytuacji gdy:

  • Nie wywołują bólu, ale uczucie rozciągania mięśnia,
  • Istnieje ograniczenie ruchomości w czynności kończyn lub pasa biodrowego,
  • Wyczuwamy różnice w ruchomości między prawą i lewą stroną,
  • Stanowi nieodzowną część każdego wysiłku fizycznego.
zobacz więcej

GORSET

13/05/2013 16:17:35

Kiedyś kobiety, aby mieć prostą sylwetkę, smukłą i wąską talię wbijały się w niewygodny gorset. My również mamy dla Was propozycję „założenia” gorsetu – tyle, że zdrowego :)

zobacz więcej

ĆWICZENIA Z HANTLAMI

13/05/2013 16:10:16

Bieganie jest zdrowe pod warunkiem, że uprawiane jest w sposób rozsądny. Co to oznacza? Oznacza to, między innymi, że oprócz dobrania właściwej objętości treningu biegowego (dystansu, prędkości, częstotliwości …) wzmacniamy nasze ciało pozostałymi ćwiczeniami poza-biegowymi. Tylko poprzez systematyczne ćwiczenia wzmacniające i rozciągające będziemy biegać lepiej i unikniemy kontuzji lub zmniejszymy ryzyko jej wystąpienia.

zobacz więcej
Strona: 1234
Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...