Facebook RSS Kanał YouTube

MEDAL DLA KAŻDEGO i coś jeszcze...

To niespodzianka od ING ŻYCIE, które ufundowało ten prezent - po to, by nagrodzić wszystkich tych, co wierzą, że można wygrać z rakiem… robiąc RAKOWI WSPAK.

 

TRASA biegu PRZEGONIĆ RAKA

20 października 2013 r.  w samo południe spotkamy się na Agrykoli w Warszawie, aby uczestniczyć w biegu charytatywnym PRZEGONIĆ RAKA. Dla niektórych będzie to początek przygody z bieganiem dlatego, ważny jest dobór miejsca i dystansu. Z tą myślą została przygotowana urocza trasa biegnąca alejkami Agrykoli. Imprezę muzycznie uprzyjemni zespół The Chance, laureatki programu X-Factor!, a przyjazna nawierzchnia parkowych alejek łaskawie wpłynie na układ ruchowy.

 

Trasa to 5 okrążeń po 1 km - przez to cały czas wszyscy uczestnicy biegu będą  „na oku” i pod okiem fachowej opieki medycznej. Nad bezpieczeństwem będą czuwali lekarze, dwa patrole medyczne i karetka, wyposażona w kardiowerter-defibrylator model Lifepak 12 dwufazowy, z ważnym paszportem stanu technicznego.

 

 

WĘGLOWODANOWE co nieco po BIEGU

Po wysiłku jakim jest pokonanie dystansu 5km na uczestników biegu będzie czekał kubek AROMATYCZNEJ HERBATY w towarzystwie dwóch pysznych domowych ROGALIKÓW z wiśniami. Rogaliki są bez konserwantów i ręcznie przygotowywane. Herbata i rogaliki będą wydawane na podstawie numeru startowego w Biurze Zawodów po biegu. 

 

 

ELEKTRONICZNE ZAPISY tylko do ŚRODY

Zapisy elektroniczne potrwają jeszcze do 16 października 2013 roku, po tym czasie będzie można zapisać się w dniu biegu, ale tylko 150 osób. A jeśli chcesz stać się posiadaczem pamiątkowego IMIENNEGO numeru startowego masz czas tylko do              14 października 2013 roku.

 

 

 

 

Komentarze

Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...