Facebook RSS Kanał YouTube

Przepisy kuchni pescowegetariańskiej

Dynia z makaronem ryżowym

25/11/2015 18:46:59

Kiedy myślę o makaronie, to praktycznie zawsze jego uzupełnieniem był sos pomidorowy. Zestaw taki to połowa sukcesu, powie nie jeden biegacz, startujący w biegu długodystansowym.  Twierdzenie takie jest jak najbardziej uzasadnione. 

zobacz więcej

Małże nowozelandzkie - na dobre stawy

09/11/2015 15:10:30

Owoce morza często goszczą na moim stole. Szczególną sympatią darzę małże nowozelandzkie, ponieważ dostarczają prawdziwe bogactwo witamin, minerałów, kwasy tłuszczowe omega-3, białko i odpowiednio przygotowane, niesamowitych wrażeń smakowych.  Wypatrzyłam je w sklepie z bożą krówką ;) i przygotowałam w sosie pomidorowym z warzywami. Będą w sam raz po treningu.

zobacz więcej

Ciastka owsiane z figą

31/10/2015 21:57:12

Nie potrafię zrezygnować ze słodyczy, ale jednak nie mam wyjścia. Ze względów zdrowotnych nie mogę jeść gotowych wyrobów cukierniczych.  Cóż robić, trzeba samej poszaleć w kuchni. Popuścić wodze fantazji i wyczarować pyszny i zdrowy deser. Upiekłam ciastki!

zobacz więcej

Jaglanka i Wrapp - poranny duecik

25/10/2015 09:52:24

Co jesz na śniadanie? Jaglankę i kozi ser – odpowiadam. Rozmówca patrzy na mnie z niesmakiem. Potem lustruje mnie całą i stwierdza – odchudzasz się? Po co? A poza tym, to jest niezjadliwe! Wtedy najchętniej zaprosiłabym do siebie na śniadanie, tylko obawiam się, że miałabym już stałego gościa, który zawsze wpraszałby się o poranku.

zobacz więcej

GALARETKA z ...kefiru!

04/08/2015 22:56:49

Dlaczego męczę o kefirze? Bo jest niezwykle ZDROWY. Jest mlecznym napojem fermentowanym, lepiej trawionym niż mleko. Dodatkowo podczas fermentacji dochodzi do częściowego rozkładu białek i laktozy, przez co jest lepiej przyswajalny przez organizm człowieka. Właśnie fermentacja powoduje obniżenie czynnika alergiczności w porównaniu z mlekiem słodkim. 

zobacz więcej
Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...