Facebook RSS Kanał YouTube

Przepisy kuchni pescowegetariańskiej

SAŁATKA Z BOBU i MAKRELI po treningu

10/07/2015 18:19:18

Pasują do siebie idealnie, bo to prawie celebrycka para. On króluje latem w warzywniakach i na straganach. Ona to najpopularniejsza rybka w kraju.  Oprócz popularności mają nam coś jeszcze do zaoferowania. 

zobacz więcej

POKRZYWA – daje moc!

29/06/2015 08:32:06

Pokrzywa to nie tylko swędzące bąble, ale niezwykle pożyteczne i wartościowe zioło. Z powodzeniem może stać się składnikiem potrwa i napojów, poprawić naszą wydolność i urodę.

zobacz więcej

KASZA MANNA w wersji LUX :)

03/05/2015 13:03:55

„Odkurzyłam” dzisiaj kaszę manną, która przypomina mi domowe desery z lat siedemdziesiątych. Posłodzona oczywiście domowym sokiem wiśniowym, bo cukier reglamentowany. Niektóry powiedzą - jakie czasy takie desery - ale było przynajmniej zdrowo. Dzisiaj będzie w wersji full wypas z mleczkiem kokosowym i truskawkami - no cóż jakie czasy, takie …możliwości w smakach i pomysłach, ale niezmiennie zdrowo :)

zobacz więcej

SOCZEWICA - źródło BIAŁKA

01/04/2015 11:59:47

Roślina należąca do rodziny bobowatych, zawierająca niewielką ilość tłuszczu za to dużą ilość białka, ale to nie wszystkie jej zalety. Doskonała będzie w formie pasztetu, sałatki, puree lub zupy. No właśnie może zupa z soczewicy czerwonej z dodatkiem pieczonego pora? Ale zanim pomkniesz do kuchni, doczytaj do końca i dowiedz się co zyskasz spożywając te maleńkie „lentilki” 

zobacz więcej

(NIE)ZWYKŁE NALEŚNIKI

28/03/2015 22:31:47

 

W recepturze zwykłych naleśników postanowiłam trochę zamieszać i zmienić składniki. Zamiast mąki, zmielone płatki górskie, zamiast wody mleko, zamiast cukru banan. W ten sposób otrzymamy zdrowoenergetyczne placuszki. Będą idealne na drugie śniadanie lub na deser.

zobacz więcej
Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...