Facebook RSS Kanał YouTube

Przepisy kuchni pescowegetariańskiej

zupa z PIETRUSZKI i GRUSZKI

14/03/2015 10:46:14

Połączenie tych smaków, to jak łączenie wody i ognia, lecz to tylko pozory. Ostry smak pietruszki, balansuje delikatna gruszka, a dodatek prażonych migdałów dodaje im wyrafinowanego smaku.W prosty sposób za niewiele, otrzymamy tak wiele. 

zobacz więcej

NIETUCZĄCA SŁODKOŚĆ - szarlotka inaczej :)

24/02/2015 10:29:38

Słodycze kolorują szarość dnia, dodają mu uroku, jednak spożywane nieroztropnie z czasem stają się przyczyną frustracji i w ostateczności kradną dniu barwy. 

zobacz więcej

PRALINKI jaglane

02/02/2015 11:55:28

Uwielbiam słodycze, a Monia – żywieniowy doradca sportowy - mi ogranicza. Tylko jak tu żyć bez słodkości? Ale dla chcącego nic trudnego, jak mawiała moja babcia. Pobiegałam, umysł się przewietrzył i natchnęła mnie … kasza jaglana. Wystarczy te "pospolite" żółte kuleczki połączyć z odpowiednimi dodatkami, aby potem móc zajadać się bez wyrzutów ekskluzywnymi i zdrowymi pralinkami. I co ty na to Monia? :P

zobacz więcej

rozgrzewające KOKTAJLE

20/01/2015 06:34:57

Zimową porą bywa tak, że mamy problemy z utrzymaniem ciepłoty ciała. Do rozgrzania się potrzebujemy intensywnego ruchu, a gdy ten ustąpi szybko się wychładzamy. Świetnie w takich sytuacjach sprawdzą się napoje, które pomogą podnieść temperaturę ciała, co sprawi, że nie tylko będzie nam komfortowo, ale poprawmy w ten sposób pracę układu pokarmowego.  Wystarczy tylko wszystko wrzucić do blendera.

zobacz więcej

PĘCZAK Z CURRY

11/01/2015 18:43:47

Pęczak ma sporo magnezu, bogaty jest w witaminy z grupy B, dostarcza białka roślinnego i charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą, więc w kuchni biegaczki zabraknąć go nie powinno. Wystarczy połączyć go z ziołami, warzywami i mamy jednogarnkowe wartościowe główne danie.

zobacz więcej
Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...