Facebook RSS Kanał YouTube

Świadoma i piękna

Czerwona Szpilka w Mieście

16/03/2016 14:33:48

W pierwszym dniu marca we Wrocławiu spotkało się ponad sto pań. Powodem była Czerwona Szpilka, czyli cykl spotkań adresowanych do kobiet, które chcą pogłębić lub uzyskać wiedzę z zakresu autoprezentacji, dbania o swój wizerunek czy inwestowania. 

zobacz więcej

Piękne i gładkie dłonie

09/01/2016 18:04:03

Która z nas o nich nie marzy? Zwłaszcza w jesienno-zimowym czasie, gdy chłód na dworze niszczy delikatną skórę dłoni, a ciągła zmiana temperatur powodowana zdejmowaniem i zakładaniem rękawiczek, wprowadza je w ciągły stan szoku termicznego. Ratunek jest tylko jeden – właściwy krem do rąk. Podpowiemy jak wybrać właściwy kosmetyk i sprawić, by dotyk naszych dłoni był przyjemny i delikatny.

zobacz więcej

NOWE kosmetyki dla aktywnej od DOVE

19/11/2015 12:05:00

W ostatni piątek września byłam w stolicy zapoznać się z nowymi produktami marki DOVE. Spotkanie interesujące, gdyż prezentowane kosmetyki idealnie wpasowują się w rytm kobiety aktywnej. Piszę o tym z małym opóźnienie, jednak jest to zabieg celowy. Po wysłuchaniu wszystkich achów i ochów nad nową linią kosmetyczną musiałam wybrany asortyment po prostu wypróbować na sobie. Było coś do ciała i coś do włosów.

zobacz więcej

Wybieramy prezenty - zestaw dla siebie i przyjaciółki

05/10/2015 09:40:32

Już niedługo święta. Tak nie przesłyszałyście się ;) Dlatego nie warto odkładać decyzji na ostatnią chwilę, tylko sukcesywnie wypełniać worek z prezentami. Znalezienie idealnego prezentu świątecznego dla bliskiej osoby, czy przyjaciółki, to nie lada wyzwanie. Dobry krem, to wciąż prezenty pierwszego wyboru, który niejedna z nas przyjmie z wdzięcznością. 

zobacz więcej

KOSMETYCZKA w biegu i podróży

20/07/2015 10:11:11

Latem częściej się przemieszczamy i to nie tylko biegiem, ale też korzystamy z innej formy transportu, aby wybrać się w podróż. Czasami jest to weekendowy wypad za miasto lub dłuższy urlop w kraju lub zagranicą. Warto wtedy uzupełnić naszą kosmetyczkę o kilka niezbędnych, ale ułatwiających życie gadżetów.

zobacz więcej
Strona: 123456789
Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...