Facebook RSS Kanał YouTube

Świadoma i piękna

6 FAKTÓW o ochronie przeciwsłonecznej

01/07/2015 08:46:12

Czas urlopowy w pełni. To czas kiedy odpoczywamy aktywnie lub biernie - też czasami tak lubię :) - i pozwalamy bezkarnie promieniom słonecznym muskać nasze ciało. Ostatnio podczas jazdy rowerem, spragniona słońca,  nie doceniłam liżących niewinnie skórę promyczków i ...odpokutowałam to bolesnym poparzeniem. 

zobacz więcej

Nowi amanci w damskiej szatni

24/06/2015 16:07:02

Bardzo obrazowo i bez „woalki” spot opowiada o niebezpieczeństwach czyhających na kobietę w miejscach użyteczności publicznej, takich jak: basen, sauna, klub fitness. Przekaz jest czytelny, zabawny i działający na wyobraźnię.

zobacz więcej

POKAŻ NOGI

23/04/2015 15:25:21

Robi się coraz cieplej, no może szału nie ma, lecz kiedy słoneczko zdecyduje się wyjrzeć zza chmur potrafi sprawić, że przypominają się upalne wakacje. A my uparcie pozostajemy w długich legginsach. Dlaczego? Zazwyczaj drażni nas, a raczej poraża biel nóg. Jeśli to tylko tego rodzaju obiekcja, to jest na to prosty sposób! Zaaplikuj sobie rajstopy …w sprayu :)

zobacz więcej

MAKE-UP dla biegaczek, TESTOWANY na biegaczkach

10/02/2015 11:06:54

Podczas ćwiczeń, zawodów, czy też wymagającego treningu trudno jest wyglądać idealnie. Twarz wykrzywia grymas wysiłku, a „rozgrzane” naczynia krwionośne intensywnie kolorują skórę. Niestety taki widok najczęściej uwiecznia  szklane oko i w ostatecznym rozrachunku, efekt jego działania, potrafi skutecznie spowodować u niektórych, niechęć do jakiegokolwiek ruchu. 

zobacz więcej

SELFIE – śmiej się z siebie :)

27/11/2014 09:59:39

SELFIE (self-portrait), to nic innego jak zdjęcie, którego autorką jesteśmy my same. Częściej wykonujemy je telefonem, niż  tradycyjnym aparatem fotograficznym, oczywiście wszystko z tak zwanej „rąsi”. Robimy je kiedy nie ma nikogo w pobliżu, aby nam tę fotkę strzelił, albo zwyczajnie krępuje nas obecność osób postronnych, kiedy chcemy przybrać dziwaczną lub ulubioną przez nas pozę.

zobacz więcej
Strona: 123456789
Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...