Facebook RSS Kanał YouTube

Upss, awaria!

 

Czasami jesteśmy bezradne w obliczu braku współpracy ze strony sprzętu elektronicznego. Ostatnio i mnie nie udało się podjąć współpracy z moim ukochanym GARMIN-iakiem. Był głuchy i nieczuły na moje prośby i groźby – po prostu obraził się i nie chciał się włączyć. Też tak czasami macie?

 

Spakowałam go i czekałam na kuriera, ale w między czasie dotarł do mnie e-mail ze strony Garmin Europe. Sympatyczny pan Jakub, dosłownie „za rękę” przeprowadził mnie przez instrukcję reanimacji mojego Forerunnera. Udało się! Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, aby przez 30s wciskać w sposób nieprzerwany, przycisk „light”!

 

Dlatego w tym dziale będziemy zamieszczać odpowiedzi na dręczące Was pytania. Stworzyliśmy specjalnie dla Was KOBIECY ZESTAW NAPRAWCZY. Piszcie do nas awaria@kobietynamedal.pl

 

 

PORADY – pulsometr, otarcia, majty

21/09/2014 08:52:27

Tym razem pytania pojawiły się podczas naszych pogaduch, dlatego domyślam się, że temat jest bliski i nieobcy również Wam.  Dręczące Was kwestie skłoniły mnie do napisania jak z tymi, wydawać by się mogło błahymi, problemami  sobie radzić.

zobacz więcej

GARMIN FORERUNNER

13/05/2013 16:53:21
zobacz więcej
Strona: 1
Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...