Facebook RSS Kanał YouTube

Co wybrać?

Bieganie w stylu Athleisure

11/04/2016 15:18:16

Styl sportowy ostatnimi czasy równoważny jest dla mnie z bieżnią czy zajęciami w klubie fitness. Odzież którą zakładam musi być funkcjonalna i wygodna. Dobrze, gdy dodatkowo będę się w niej czuła niebanalnie i kobieco.

zobacz więcej

Jak zaoszczędzić na bieganiu

04/02/2016 17:02:13

Podobno bieganie to sport tani. Ktoś zaglądając do mojej szafy, miałby zgoła odmienne zdanie. Przekornie odpowiadam, że inwestuję w swoje zdrowie, które jest dobrem bezcennym. Jednak zawsze pamiętam, aby to inwestowanie w zdrowotno-sportowe hobby nie pozbawiło mnie całej pensji czy oszczędności. Tylko czy to jest możliwe? Z doświadczenia powiem - oczywiście! 

zobacz więcej

ZIMNO? Nie martw się, jest DOBSOM!

30/12/2015 13:11:42

Jeszcze miesiąc temu byłam w słonecznej Hiszpanii, teraz dla odmiany witam się z mroźną Szwecją.  Takie podróżowanie za sprawą …odzieży, którą wybierałam, przymierzałam i w efekcie zabierałam ze sobą na trening, aby sprawdzić jak zachowuje się w użytkowaniu. Co prawda śnieg we Wrocławiu można spotkać tylko w lodówce, jednak noce czy świt potrafią dokuczyć chłodem i w takich warunkach właśnie testowałam kolekcję odzież przeznaczoną na sezon mroźny i zimowy.

zobacz więcej

TENTH – nowa marka sportowa w Polsce!

05/11/2015 10:42:44

Feeria kolorów, ciekawe wzornictwo, rozwiązania mające na uwadze potrzeby osób aktywnym, jakość i staranność wykonania oraz rozsądna cena, to znak rozpoznawczy TENTH -  marki własnej hiszpańskiej sieci sklepów sportowych DECIMAS. 

zobacz więcej

TomTom RUNNER 2 z muzyką!

24/09/2015 12:17:46

Październik będzie należał do nowego TomTom RUNNERA 2. Jeśli nie możesz obyć się bez muzyki podczas treningu czy wycieczki biegowej, to jest to urządzenie dla Ciebie. W tym elektronicznym maleństwie upchasz około 500 ulubionych utworów muzycznych. Odpalasz i biegniesz lżejsza o telefon czy mp4. Za to lubię jak elektronika ewoluuje i zaskakuje :)

zobacz więcej
Strona: 1234567
Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...