Facebook RSS Kanał YouTube

TomTom RUNNER 2 z muzyką!

Październik będzie należał do nowego TomTom RUNNERA 2. Jeśli nie możesz obyć się bez muzyki podczas treningu czy wycieczki biegowej, to jest to urządzenie dla Ciebie. W tym elektronicznym maleństwie upchasz około 500 ulubionych utworów muzycznych. Odpalasz i biegniesz lżejsza o telefon czy mp4. Za to lubię jak elektronika ewoluuje i zaskakuje :)

 

Nowy TomTom RUNNER 2 posiada również opcję ciągłego śledzenia ruchu, tryb wielodyscyplinowy, automatyczne śledzenie snu i wbudowany czujnik tętna – znaczy się nie obciera klatki piersiowej. 

 

Dodatkowo w ofercie przedsprzedażowej można uzyskać kupon na dodatkowy wymienny pasek. Datego z łatwością dopasujesz kolor do swojego nastroju i koloru stroju ;). Model dostępny będzie od października 2015 r.

 

Oczywiście dla wszystkich naszych czytelników mamy specjalny rabat w wysokości 5% na zakup zegarków sportowych TomTom u naszego Partnera - Zegarki Sportowe GPS. Wystarczy podać kod „lubię KNM”

 

Irena Trzęsicka

Komentarze

Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...