Facebook RSS Kanał YouTube

Umysł i ciało

POBIEGLI na 49 piętro DLA DZIECI

24/05/2016 19:11:39

W sobotę 21 maja 2016 r. po raz drugi odbył się Bieg Charytatywny Sky Tower Run pod przewodnictwem Ambsador biegu prof. Alicji Chybickiej. Na linii startu i oczywiście na mecie pojawili się przedstawiciele administracji, sportu i medycyny. 

zobacz więcej

REFLEKSOLOGIA, a co to?

16/05/2016 21:04:24

Refleksologia jest nowoczesną formą terapii, która powstała na podstawie wielu lat badań i doświadczeń zachodnioeuropejskich, rosyjskich i amerykańskich lekarzy i naukowców. Pierwszą mapę stóp stworzono na początku XX wieku. Dziś, w XXI wieku w niektórych krajach refleksolodzy współpracują ściśle z lekarzami. Metodę tą wykorzystuje się w ośrodkach zdrowia publicznego w Anglii i we Francji.  Oparta na fizjologii i anatomii człowieka. Wywodzi się z medycyny starożytnego Egiptu, ale też korzysta z tradycji Wschodu.    

zobacz więcej

JUMP HALL we Wrocławiu!!!

21/04/2016 12:43:04

Parki trampolinowe wyrastają na świecie jak grzyby po deszczu. W 2015 roku moda na trampoliny dotarła także do Polski. W największych miastach naszego kraju bez trudu można już poćwiczyć na trampolinach. W tej kwestii Wrocław został w tyle za Warszawą, Trójmiastem, Poznaniem czy Łodzią. Ten stan zmieni się już w pierwszej połowie maja, gdy w stolicy Dolnego Śląska otworzy się Jump Hall - pierwszy park trampolin we Wrocławiu. 

zobacz więcej

Jak namówić faceta do ćwiczeń

14/04/2016 16:27:15

Ty biegasz po alejkach parkowych czy asfalcie, właściwie nie jest ważne gdzie, ważne, że to robisz. Twój facet ma tylko rozbiegany wzrok, podążający za TVpilotem i okupuje kanapę. Jak namówić go, aby twoja pasja i aktywny tryb życia stały się waszym sposobem na wspólne spędzanie czasu? Oto kilka sposobów, kiedy zwyczajne prośby i groźby zawodzą ;)

zobacz więcej

Kobieta w buszu

07/12/2015 06:25:00

Miałam przyjemność doświadczyć „365 dni bez zapałek” …dzięki egzemplarzowi recenzyjnemu. Wspólnie z bohaterką przeniosłam się do jej „lasu”, obcowałam z przyrodą i naturą. Podziwiałam jej upór, ale też i rozumiem momenty zwątpienia, gdyż „liznęłam” odrobinę survivalu. Ekscytujące jest uczestnictwo w takim wyzwaniu i przeżycie takiej przygody, choćby dzięki książce. Przyglądanie i dopingowanie bohaterki w podjętych działaniach, aby się nie poddała, aby wytrwała, dlatego z wielką przyjemnością portal Kobiety na Medal objął patronat medialny nad książką.

zobacz więcej
Strona: 12345678910
Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...