Facebook RSS Kanał YouTube

POBIEGLI na 49 piętro DLA DZIECI

W sobotę 21 maja 2016 r. po raz drugi odbył się Bieg Charytatywny Sky Tower Run pod przewodnictwem Ambsador biegu prof. Alicji Chybickiej. Na linii startu i oczywiście na mecie pojawili się przedstawiciele administracji, sportu i medycyny. 

 

 

Podobnie jak w roku ubiegłym pobiegli dla dzieci: Arkadiusz Gardzielewski – maratończyk, członek Kadry Narodowej, Maciej Zegan – pięściarz, Mistrz Polski i Mistrz Świata, Aureliusz Kosendiak – doktor i wykładowca akademicki, IronMan i NorsMan – najbardziej wymagający triathlon na świecie. Natomiast pierwszy raz z tym morderczym biegiem zmierzyli się Jerzy Michalak – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Jacek Sutryk – Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych, Drużyna Rugby Wrocław oraz Ratownicy Medyczni.

 

 

Szpaler honorowy dla naszej Vip-owskiej Grupy Biegaczy, utworzyli szczecińscy Strażacy – Wicemistrzowie Międzynarodowych Mistrzostw UAE World Firefighter Challenge 2016 odbywających się w stolicy Emiratów Arabskich oraz zwycięzcy Międzynarodowych Zawodów w Berlinie zdobywając szczyt wieżowca przy Alexanderplaz. Podkreślić należy, że wbiegają na w pełnym umundurowani bojowym (około 20kg) z butlą tlenową i maskach na twarzy!

 

 

Dzięki wysiłkowi Uczestników, konto Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową zostanie zasilone kwotą 5.000 zł. Podczas pamiątkowego zdjęcia prof. Alicja Chybicka dziękowała organizatorom za ideę biegu i zaproszonym gościom oraz zapewniła, że pozyskana kwota na pewno uratuje nie jedno dziecko.

 

 

W tym biegu nie liczył się czas, a fakt dotarcia do mety, co wszyscy uczynili, a niektórzy nawet po mimo towarzyszącej kontuzji. Brawo Drużyna! Do zobaczenia za rok :)

 

Irena Trzęsicka

 

Komentarze

Pogoda Wrocław z serwisu

BlogRSS

zobacz więcej
TRASA jest KOBIETĄ - mamy dowód
Data: 03/03/2016

W czwartkowy wieczór Ola zapytała czy nie wybiorę się pobiegać po lesie. Znaczy się czy nie pojadę na Rajd "Róża Wiatrów" do Puszczy Zielonka, na trasę „lajtową” ...